Flor de Caña Gran Reserva 7y mini 40%, 0,05l

Neohodnoceno
Značka: Flor De Cana

Flor de Caña Gran Reserva 7y mini 40%, 0,05l

Dlouhých 7 let zraje Flor De Cana v tradičních sudech z bílého dubu. Bez klimatizace a jiných technologických pomocníků. Čistě. Přírodně. Přirozeně. A vyplácí se to. Výsledkem procesu je totiž jeden z nejlepších rumů, nejen v této cenové hladině. Jemná vůně po karamelu a dřevu, dospělá a bohatá chuť mandlí, dubu či tabáku z něj dělají výrazný a zapamatovatelný kousek. Ne nadarmo také posbíral celou řadu různých medailí a cen.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 4161
99 Kč
Flor de Caña Gran Reserva 7y mini 40%, 0,05l
Neohodnoceno
Značka: Flor De Cana

MigICu

 

Flor de Caña Gran Reserva 7y mini 40%, 0,05l

Flor de Cana, to je ve světě rumu pojem. Tradice trvající více než 125 let. Už pět generací rodiny Pellas se věnuje výrobě této dobroty. Za tu dobu se jejich rumy vyhrály nepřeberné množství cen, hlavně si ale našly fanoušky po celém světě.

Ono také, v Nikaragui jsou pro rum prostě ideální podmínky. Teplo, vlhko, přesto malý počet srážek. Co více si může cukrová třtina přát?

To se pak může stát, že na trh přijdete s takovou dobrotou, jako je Flor De Cana 7y. Jak název napovídá, po vypálení zraje obsah tohoto rumu dlouhých 7 let v sudech z bílého dubu. Důležité přitom je, že zraje v přirozených podmínkách. Žádná klimatizace. Žádná technika. Jen nikaragujské teplo a vlhkost Pacifiku.

Díky tomu je výsledný rum nádherně plný. Zaujme už vůní, ve které najdete stopy po karamelu a dřevu. To pravé ale přijde až v puse. Orchestr mandlí, dubového dřeva, něco z tabáku, ale i sladšího sušeného ovoce. Zážitek uzavírá dlouhý, lehce alkoholový konec.

Ideální sám o sobě a skvělý i do drinků.

Doplňkové parametry

Kategorie: Destiláty
Hmotnost: 1.5 kg
Aroma: Karamel, dřevo
Barva: Zlatá
Doba zrání: 7let
Dostupnost: e-shop expedice do 48 hodin
Chuť: Mandle, tabák, dub
Osobní odběr: Ledce u Plzně do 24 hodin
Styl: Golden, Reserve
Typ: Melasa, Španělský
Země původu: Nikaragua