BUM! 75 x Champagne, červená ořízka

Neohodnoceno

BUM! 75 x Champagne, červená ořízka

Knížka z vydavatelství Gema Art 2020 od autorek Kláry Vorlíčkové a Kateřiny Winterling Vorlíčkové. Publikace se na 500 stranách věnuje tématu šampaňských vín a regionu Champagne. Jejím cílem je přiblížit šampaňské víno a oblast Champagne českému čtenáři/spotřebiteli i vzhledem k tomu, že podobný titul na našem trhu v českém jazyce dosud nevyšel. 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
7.3.2024
Možnosti doručení
Kód: 2016
2 199 Kč
BUM! 75 x Champagne, červená ořízka
Neohodnoceno

BUM! 75 x Champagne, červená ořízka
 
Knížka z vydavatelství Gema Art 2020 od autorek Kláry Vorlíčkové a Kateřiny Winterling Vorlíčkové. Publikace se na 500 stranách věnuje tématu šampaňských vín a regionu Champagne. Jejím cílem je přiblížit šampaňské víno a oblast Champagne českému čtenáři/spotřebiteli i vzhledem k tomu, že podobný titul na našem trhu v českém jazyce dosud nevyšel. Kniha vychází v říjnu 2020. Autorem grafického návrhu je Štěpán Malovec, držitel několika ocenění Czech Grand Design, Nejkrásnější české knihy roku aj.
 

Kniha se kompletně vyrábí v tiskárně Helbich, která se mj. specializuje na náročné publikace z oblasti umění. Je tištěna na papíry italské firmy Fedrigoni.

Autorky o knize: „Podle našeho názoru lidé šampaňské, na rozdíl od jiných šumivých vín, pijí málo. Málo o něm vědí a považují ho, podobně jako třeba golf, za snobskou záležitost. Chtěly jsme představit i jiný pohled na šampaňské víno a prostřednictvím 75 příběhů šampaňských domů přiblížit tento nápoj z možná méně známé, ale o to zajímavější, stránky. Ukázat, že za ním stáli a stojí normální lidé. Vybraly jsme 75 vinařství, jež osobně známe, jejichž vína pijeme, a můžeme s klidným svědomím doporučit, abyste je ochutnali. Zároveň doufáme, že se při čtení nebo listování touto knihou dozvíte pár informací, které vás zaujmou, umožní zorientovat se (nebo se lépe vyznat) ve světě šampaňského, dozvědět se víc o oblíbeném víně, případně se ve společnosti blýsknout nějakou tou šumivou zajímavostí.“
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Hmotnost: 1.5 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

BUM! 75 x Champagne, bílá ořízka
2 089 Kč

BUM! 75 x Champagne, bílá ořízka   Knížka z vydavatelství Gema Art 2020 od autorek Kláry Vorlíčkové a Kateřiny Winterling Vorlíčkové. Publikace se na 500...

2013